Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník na 2 směny (30-33.000 Kč)

referenční číslo: 58831 | aktuálnost: 28.07.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste již zkušený skladník, který hledá změnu v životě? Umíte ovládat VZV, poradíte si se čtečkou a scannerem? Pošlete mi životopis! Ráda Vás pozvu na pohovor! PRÁCE POUZE NA RANNÍ A ODPOLEDNÍ!

Náplň práce

  • Budeš klíčovým hráčem na našem poli
  • Zajistíš převoz materiálu a dáš jej na patřičné místo
  • Povedeš příslušnou evidenci, tak aby byl přehled
  • Budeš pracovat s VZV, starat se o něj a provádět drobnou údržbu
  • V neposlední řadě budeš používat čtečku, scanner a klasiku jako štítkovačku

Požadujeme

  • Schopnost ovládat VZV
  • Praxi na pozici skladníka
  • Základní znalost práce na PC, se čtečkou, scannerem a štítkovačkou
  • Ochotu pracovat na 2 směny (ranní a odpolední)

Nabízíme

  • Příspěvek na stravování a dopravu
  • Prémie a bonusy
  • 25 dní dovolené
  • 13. a 14. plat
  • MOŽNOST NÁSTUPU IHNED
  • Místo výkonu práce: Plazy

Mzda: 30 000 - 33 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika