Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník na ranní směny s možností výdělku až 35 tisíc Kč

referenční číslo: 55134 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do skladu v Dobrovízi hledáme spolehlivé uchazeče na pozici skladníka
Manipulace s materiálem Práce se skenerem pro evidenci Nakládka a vykládka zboží s použitím paletového vozíku

Požadujeme

Dobrý zdravotní stav Fyzická zdatnost Praxe ve skladu výhodou

Nabízíme

Práce na ranní směny Smlouva na hlavní pracovní poměr Stravenky Příplatky za přesčas Docházkový bonus až 2000 Kč za měsíc Moderní a čisté prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika