Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník pro expedici | Smlouva na dobu neurčitou

referenční číslo: 56029 | aktuálnost: 25.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se do našého týmu a pracujte v čistém prostředí v Tvrdonicích u Hodonína. Hledáme pečlivé skladníky na expedici.
Vykládka a nakládka zboží do a z kamionů za pomoci manipulační techniky Příprava zboží pro výrobu dle objednávek Převzetí výrobků a umístění do expedičního skladu Příprava zásilek Vedení skladové dokumentace (příjemky, výdejky, vratky) Práce ve dvousměnném režimu

Požadujeme

Střední odborné vzdělání (SOU) Pečlivost, spolehlivost a dobrý zdravotní stav Zkušenosti s manipulační technikou jsou vítané, ale nejsou podmínkou Znalost práce se skenovacími zařízeními (čárové kódy) výhodou

Nabízíme

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou Týden dovolené navíc a příspěvek na dovolenou Kvalitní zaškolení, možnost dalšího vzdělávání a kariérního postupu Jazykové kurzy Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění Výhodné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky Finanční odměny k životním jubileím Čtvrtletní bonusy za výkonnost Kvalitní závodní stravování Mimopracovní aktivity: zájezdy a výlety pro zaměstnance Zdravotní péče pro zaměstnance Místo výkonu práce Tvrdonice
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba