Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník pro expedici Tvrdonice

referenční číslo: 55318 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se do našého týmu a pracujte v čistém prostředí v Tvrdonicích u Hodonína. Hledáme pečlivé skladníky na expedici.
Vykládka a nakládka zboží do a z kamionů za pomoci manipulační techniky, Kontrola stavu a datumů expirace zboží při jeho přijetí Etiketování a umísťování zboží na určené místo ve skladu, Příprava zboží pro výrobu dle objednávek, Fyzické převzetí výrobků, jejich přeprava a umístění do expedičního skladu, Příprava zásilek podle expedičních listů, Vedení skladové dokumentace (příjemky, výdejky, vratky), Pravidelný úklid a inventarizace skladu, Práce ve dvousměnném režimu.

Požadujeme

Střední odborné vzdělání (SOU), Pečlivost, spolehlivost a dobrý zdravotní stav, Schopnost efektivně organizovat svou práci, Zkušenosti s manipulační technikou jsou vítané, ale nejsou podmínkou, Výhodou: Znalost práce se skenovacími zařízeními (čárové kódy).

Nabízíme

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou, Týden dovolené navíc a příspěvek na dovolenou, Kvalitní zaškolení, možnost dalšího vzdělávání a kariérního postupu Jazykové kurzy, Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, Výhodné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky, Finanční odměny k životním jubileím, Čtvrtletní bonusy za výkonnost Kvalitní závodní stravování, Mimopracovní aktivity: zájezdy a výlety pro zaměstnance Zdravotní péče pro zaměstnance
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Viktoriya Borshchevska
+420 731 634 083