Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník/ řidič VZV v Kopřivnici

referenční číslo: 55978 | aktuálnost: 26.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho týmu hledáme spolehlivého a zodpovědného kandidáta na pozici Skladník/Řidič VZV. Pokud máte zkušenosti s řízením vysokozdvižného vozíku a chcete pracovat v dynamickém prostředí, je tato pozice právě pro vás! Nástup přímo do kmene společnosti!
Nakládání, vykládání a přemisťování materiálu pomocí vysokozdvižného vozíku, nebo retráku Kontrola přijímaného a odesílaného zboží, ověřování stavu a množství Udržování pořádku a čistoty ve skladu Provádění pravidelných inventur skladových zásob Práce se čtečkou

Požadujeme

Platný průkaz na řízení VZV výhodou Předchozí zkušenosti s prací ve skladu nebo s řízením VZV výhodou Fyzická zdatnost a schopnost vykonávat fyzicky náročnou práci Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost Ochota pracovat na 3 směny (R-N-O)

Nabízíme

Finanční hodnocení dle zkušeností Měsíční odměny ke mzdě 13. plat vyplácený v zimě a létě Dle odpracovaných let navyšování dovolené Stravenkový paušál Po odpracovaném půl roce příspěvěk na penzijní a životní pojištění Nástup přímo do kmene společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika