Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník s průkazem VZV

referenční číslo: 55048 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do nově vzniklé výrobní haly hledám skladníka, který má platný průkaz VZV a s řízením VZV má zkušenosti.
příjem, výdej a uskladňování zboží manipulace s materiálem pomocí vysokozdvižného vozíku (VZV) kontrola a evidence zásob práce se skladovým softwarem udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Požadujeme

platný průkaz na VZV praxi s obsluhou VZV zodpovědný a pečlivý přístup k práci minimálně základní znalost SAP

Nabízíme

stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr 13. mzda svozový autobus dotované jídlo na pracovišti 5 týdnů dovolené .. a zkušenost s rozjížděním nového závodu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika