Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník s výdělkem až 35 000 Kč za měsíc, jednosměnný provoz

referenční číslo: 55059 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy v lokalitě Dobrovíz, která zajišťuje skladové činnosti a distribuci zásilek zákazníkům převážně čínských e-shopů hledáme spolehlivé uchazeče na pozici skladníka s obsluhou manipulačního vozíku
Nakládka a vykládka zboží pomocí paletového vozíku Kontrola zboží Práce se skenerem pro evidenci zboží Práce s paletovým vozíkem Udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Požadujeme

Pracovitost Fyzická zdatnost Dochvilnost Výborný zdravotní stav neomezující práci ve skladu Vhodné i pro juniory

Nabízíme

Jednosměnný provoz Docházkový bonus 2000 Kč/měs Možnost přivydělat si na přesčasech Příspěvek na stravování Smlouva na hlavní pracovní poměr Práce v novém prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 26 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika