Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník s VZV

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29633020724 | aktuálnost: 03.08.2024

SCHENKER spol.s r.o.

Upřesňující informace

Co bude vaším úkolem:
* spolupráce při nakládce/vykládce kamionů
* práce s moderní manipulační technikou (VZV, NZV, retrak)/pikování/balení zboží
* kontrola zboží při příjmu a výdeji
* obsluha mobilních skenerů
Co od vás očekáváme:
* praxi ve skladu
* zkušenost s VZV (NZV, retrak)
* chuť do práce, spolehlivost, schopnost a ochotu učit se nové věci, trestní bezúhonnost
Zaměstnanecké výhody:
* jistota pravidelné mzdy, vždy 10. den v měsíci
* kvartální odměny
* příspěvek na očistu oděvů, na dopravu
* příspěvek na stravování 105 Kč čistého do mzdy za odpracovaný den
* týden dovolené navíc + 2 dny preventivního volna
* příspěvek na penzijní/životní připojištění v hodnotě 1% ze základní mzdy
* zvýhodněné mobilní a datové tarify od operátora T-Mobile
* odměna za loajalitu v programu Cafeterie

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 29 000 - 31 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vysoká 1297, Dobřany, 33441

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince