Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník s VZV na 1 směnu

referenční číslo: 55061 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme skladníky s praxí na VZV do skladu v Modřicích. Jedná se o samostatnou práci v malém kolektivu s atraktivním fixním platem a bonusy.
Vykládka kamionu pomocí VZV Převoz zboží a zaskladnění Práce se čtečkou Zadávání informací do PC Ranní (5:00-13:00) nebo odpolední (14:00-22:00) směna, možné vybrat si jednu směnu nebo střídat

Požadujeme

Nutná praxe na VZV, oprávnění jsme schopni vyřídit Samostatný, zodpovědný člověk

Nabízíme

Spolupráce na HPP, nebo možnost dočasné brigádní výpomoci na HPP Fixní plat 35.000 + 5.000 bonus za docházku a dobře odvedenou práci Jednorázové bonusy ke mzdě Stravenkový paušál 80 kč/den formou odměny ke mzdě Týdenní zálohy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)