Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník s VZV na Kladně

referenční číslo: 55856 | aktuálnost: 04.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci? Bydlíte na Kladně a máte zkušenosti s VZV? Pokud ano, tak nám zašlete nám svůj životopis.
vyskladňování a naskladňování zboží obsluha VZV i balení zboží drobná administrativa s tím spojená jednosměnný provoz od 7 do 15:30 hod

Požadujeme

zkušenosti na podobné pozici podmínkou zkušenosti na VZV pracovitost, spolehlivost, loajalita

Nabízíme

spolupráce na hlavní pracovní poměr či dohodu o pracovní činnosti mzda: 166 Kč/hod měsíční bonusy až 2240 Kč stravenkový paušál 55 Kč / den lokalita: Kladno
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 166 - 166 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek