Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník / skladnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29505080731 | aktuálnost: 26.06.2024

EURONA s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: uskladňování vyrobeného zboží na určené pozice, příprava a expedice zboží, přijímání a zaskladňování materiálu, zadávání položek do PC, převoz zboží mezi sklady (řízení dodávky).

Požadavky: ochota pracovat, pečlivost a spolehlivost, potravinářský průkaz - možno získat u závodního lékaře, řidičský průkaz sk. B, praxe v řízení dodávky a VZV výhodou.

Zaměstnavatel nabízí: hrubou měsíční mzdu od 28.000 Kč - dle zkušeností, příspěvek na stravování 100 Kč/den, příspěvek na penzijní / životní pojištění, získání průkazu na VZV a regálový zakladač.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: personalni@eurona.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: 261, Červený Kostelec, 54941

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy