Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník / skladnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29534920744 | aktuálnost: 27.06.2024

BM ČESKO s.r.o.

Upřesňující informace

PP na dobu určitou s možností prodloužení
Náplň práce: přijímání, přebírka a kontrola přijatého zboží, vydávání zboží zákazníkům ap.
Požadujeme: výuční list, oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku výhodou, zkušenost s prací ve skladu výhodou, fyzickou zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
Pracovní doba - směnný provoz 8-20 otevírací doba bauMaxu - dle domluvy
Nabízíme: atraktivní podmínky, garantované prémie, velmi nadstandardní mzdové ohodnocení, práci na HPP.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail kadrycz7@baumax.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 22 570 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Víta Nejedlého 1062/12, Hradec Králové, 50003

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy