Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník/skladnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29588560774 | aktuálnost: 28.06.2024

TRCZ s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE:
* manipulace s díly a jejich skenování
* přebalování dílů
* nakládka a vykládka zboží

POŽADUJEME:
* ZŠ
* praxe v oboru výhodou
* manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
* zájem učit se novým věcem
* rychlost i přesnost při práci

NABÍZÍME:
" Zázemí stabilní společnosti patřící do skupiny Toyota
" Motivační finanční ohodnocení včetně pohyblivých složek, odměn a nadstandardních příplatků
" Příležitost k profesnímu rozvoji a kariérnímu růstu
" Férovou firemní kulturu
" Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi pro významné zákazníky (Toyota, Ford, Scania, Suzuki…)
" Práci v bezpečném a zdravém podniku s čistým prostředím. Společensky odpovědná firma.
" Benefity - 25 dnů dovolené, dotované stravování v závodní restauraci nebo stravenkový paušál, příspěvky na penzijko nebo životko, body do kafeterie na volnočasové aktivity (relax, sport, zdraví.), zdravotní péči a očkování, vitamínové balíčky, dárky, soutěže, společné akce.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 29 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Průmyslová 1165, Lovosice, 41002

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince

TRCZ s.r.o.