Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník/skladnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29646720713 | aktuálnost: 16.08.2024

Silverton s.r.o.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.
Náplň práce:
Naskladňování a vyskladňování materiálu, příprava materiálu pro jednotlivé pracovní skupiny dle seznamu od stavbyvedoucích, drobné pojížďky po městě (vyzvedávání opraveného ručního nářadí, nákupy součástek a materiálu...)
Samostatně zajistit drobné opravy. Práce v IS Pohoda (příjemky, výdejky)
Požadavky: výpis z rejstříku trestů
Vhodné pro OZZ.
První kontakt e-mailem, telefonicky (Po - Pá, 06:00 - 15:00). nebo osobně (Po - Pá, 06:00 - 15:00).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC uživatelská znalostPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Spravedlnosti 1533, Pardubice, 53002

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity