Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník/skladnice stavebního materiálu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29471560732 | aktuálnost: 27.06.2024

TRADIX UH, a.s.

Upřesňující informace

Nástup ihned.
Pracovní náplň
- Vykládka a nakládka stavebního materiálu
- Kontrola, zda je materiál v pořádku a nepoškozen
- Průběžné a roční inventury
- Udržování pořádku ve svěřeném úseku skladu
- Občasný vývoz materiálu na stavbu (dodávkou)
Požadujeme
- Řidičský průkaz skupiny B
- Chuť učit se
- Fyzickou zdatnost
- Ochotu a týmovost
- Zkušenosti s řízením VZV a znalost stavebního materiálu výhodou
Nabízíme
- Práci pro jednoho z TOP zaměstnavatelů v segmentu prodeje stavebnin
- Průměrnou mzdu 30-38 tis Kč dle plnění povinností a výsledku pobočky
- Zaměstnání na HPP
- Mimořádná odměna po konci zkušební lhůty
- Roční odměna