Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník v Brně s 25 dny dovolené

referenční číslo: 54934 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Firma zabývající se výrobou, montáží a distribucí telekomunikačních zařízení hledá do svého týmu skladníka pro manipulaci se zbožím
Manipulace s materiálem včetně příjmu a expedice Doplňování zásob a odvážení materiálu Zajištění nakládání a vykládání nákladních vozů Práce ve dvousměnném provozu

Požadujeme

Spolehlivost Dochvilnost Praxe s VZV Certifikát VZV výhodou

Nabízíme

Smlouva na hlavní pracovní poměr Pravidelná výplata každý měsíc Týden dovolené navíc Až 2000Kč bonus k výplatě dle výkonu Čtvrtletní bonusu ke mzdě Práce v moderním prostředí Možnost navýšení mzdy již ve zkušební době
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba