Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník VZV

referenční číslo: 58215 | aktuálnost: 22.10.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Kadani hledáme vhodného kandidáta na pozici Skladníka.
Příjem a kontrola materiálu Zaskladnění a vyskladnění materiálu Kontrola kompletace zakázky a nakládka zakázky Vyplňování průvodní dokumentace ke zboží a materiálu Provádění kontroly připravených zakázek Provádění pravidelné inventurní kontroly materiálu Navrhování optimalizace práce na svém pracovišti s cílem jeho neustálého zlepšování

Požadujeme

Ukončené SŠ - výuční list/maturita Praxe na podobné pozici min 1 rok Zodpovědnost, manuální zručnost Organizační dovednosti, stanovení priorit Zkušenosti s obsluhou VZV

Nabízíme

25 dní řádné dovolené za kalendářní rok Stravenkový paušál v hodnotě 80 Kč/odpracovanou směnu Příspěvek na dopravu dle místa Vašeho bydliště Čtvrtletní bonusy (13.plat) Permanentky do bazénů a Zoo v Chomutově Nabití benefit bodů pokud se budete podílet na zlepšovacích návrzích napříč firmou Penzijní připojištění (po zkušební době) Vodafone program pro Vás a Vaše blízké (po zkušební době)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika