Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladník VZV - odpolední směna

referenční číslo: 55527 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

obsluha vysokozdvižného vozíku nakládka a vykládka vozidel skenování zásilek práce ve skladu práce od pondělí do pátku práce na odpolední směně, vyjímečně i na noční

Požadujeme

praxe na VZV ochota pracovat na odpolední nebo noční směně můžete nastoupit co nejdříve

Nabízíme

práce na DPČ 180 Kč/hodina + stravné v případě spokojenosti možnost nabídky hlavního úvazku dlouhodobá spolupráce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda

Tereza Nádvorníková
+420 727 810 545