Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Skladový/á účetní do jednosměnného provozu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29511420748 | aktuálnost: 28.06.2024

JMB Aircraft s.r.o.

Upřesňující informace

Pozice : Skladový/á účetní do jednosměnného provozu

Pracovní náplň:
" Zajištění příjmu zboží z EU i mimo EU, evidence ve skladovém účetním systému v CZK, EUR, USD
" výdej materiálu na oddělení, evidence ve skladovém účetním systému
" vyřizování reklamací
" fakturace servisních dílů do zemí EU i mimo EU a cenových nabídek
" zasílání servisních dílů zákazníkům
" inventury

Požadujeme:
" ukončené SŠ vzdělání v ekonomickém oboru
" znalost práce na PC
" znalost skladového hospodářství
" praxe na obdobné pozici
" znalost DPH v rámci EU, mimo EU
" znalost skladového systému Helios výhodou
" výhodou znalost AJ
" samostatnost, pečlivost

Nabízíme:
" jednosměnný provoz
" roční bonus, bonus za docházku
" stravné a možnost využití závodní jídelny
" čisté pracovní prostředí
" firemní akce pro zaměstnance (vyhlídkové lety)
" možnost získání pilotního průkazu a půjčování letadla na víkend

Pošlete mi prosím životopisy na email hana.holmanova@jmbaircraft.com, ráda zodpovím Vaše dotazy na tel.: 725 170 766.
Personalista Hana Holmanová

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 27 000 - 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Voštice 964, Vysoké Mýto,

Region: Pardubický kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy