Typ nabídky

Minimální mzda

Skladový administrátor se SAPem

referenční číslo: 56093 | aktuálnost: 15.08.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš rád/a pořádek a systém i ve světě papírů a e-mailů? Jsi mistr/mistryně SAPu a Excelu, který/á se nezalekne ani směnného provozu? Pak hledáme právě tebe! Místo výkonu práce Říčany.
příprava a zpracování expedičních dokumentů (dodacích listů a CMR) evidence příjmů a výdajů ze skladu zpracovávání podkladů z inventur administrativní podpora nadřízených pracovníků koordinace skladu a úzká spolupráce se směnovým mistrem (změny, doklady, informace od zákazníků) komunikace s odběrateli a zákazníky (mail, telefon) zadávání dat do PC a do systémů (např. SAP, Netto, NiceLabel) práce se SAP a MS OFFICE na denní bázi plnění dalších pokynů a zadaných úkolů nadřízeného pracovní doba 7-19, krátký/dlouhý týden

Požadujeme

Kandidát, který je svědomitý, pracovitý, odolný stresu. V případě potřeby by měl být i časově flexibilní, jelikož děláme z ultrafresh surovinami, které se musí zpracovat ve velmi krátkém časovém úseku a s tím i související administrativa. Pracovník, který si poradí s administrativou v SAPU. Potřebujeme někoho, kdo se neutopí v moři dokumentů a emailů. Měli byste proto ovládat práci se SAPEM, Outlookem a MS Office, hlavně s Excelem. Ochota pracovat na krátký/dlouhý týden. Není potřeba mít znalost anglického jazyka.

Nabízíme

možnost využití mobilní tarifu od mobilního operátora stravenkový paušál za každou víkendovou směnu ve firemní kantýně na Vás čeká dotovaná strava 5 týdnů dovolené možnost využití zvýhodněného servisu Vašeho soukromého vozidla nákup zboží v podnikové prodejně Edenred karta
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika