Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

*skladový pracovník/pracovnice mrazírenského skladu

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28681760736 | aktuálnost: 27.06.2024

HOPI s.r.o.

Upřesňující informace

CZ-ISCO 83443. Kontaktní osoba Pospíšil Jiří, tel. 720736980 (volat Po-Pá 8:00-13:00), e-mail: jpospisil@hopi.cz
Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.

Náplň práce: vychystávání zboží na palety dle podkladů ve čtečce, manipulace s kartony, zvedání břemen

Požadujeme: podmínkou je velmi dobrá zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost. Výhodou zkušenosti s obsluhou manipulační techniky a skladovými procesy

Nabízíme: zajištění oprávnění na NZV, zajímavé finanční ohodnocení, prémie, příplatek za prostředí, noční směny, nabízíme stabilní zaměstnání

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 23 400 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Háj 328, Kralice na Hané, 79812

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince

HOPI s.r.o.