Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sladká a lehká práce až 35 000 Kč, zálohy,ubytování

referenční číslo: 57221 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chceš pracovat v prostředí, kde se vzduchem line vůně čerstvých bonbonů? Pak jsi přesně ten/ta správný/á kandidát/ka pro naši výrobu!
budete se podílet na výrobě bonbónů od A do Z plnit bonbóny do krabic naučíte se obsluhovat moderní výrobní stroje práce vhodná i pro zájemce z UA

Požadujeme

manuální zručnost dobrý zdravotní stav práce ve 3 směnném provozu (nebo nepřetržitém)

Nabízíme

příplatky nad rámec zákona 25 dní dovolené osobní ohodnocení až 30% z měsíční mzdy půlroční bonusy 6,5% zvýhodněné stravování v závodní jídelně poskytnutí veškerého pracovního vybavení vč. oblečení příspěvek na dopravu až 18.000Kč/rok možnost ubytování stabilní a dlouhodobé zaměstnání práce v čistém a voňavém prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 23 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba