Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Slévač

referenční číslo: 55267 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Slévač

Náplň práce

Odlévat konkrétní typy odlitků Ovládat licí stroje Dodržovat bezpečnostní předpisy Odpovídat za jakost vyrobených odlitků Vyřazovat neshodné výrobky

Požadujeme

Vyučení v oboru slévač, slévačské práce (nebo jiném technickém oboru + 3 roky praxe v slévárenství) Znalost technologického postupu lití

Nabízíme

Příjemný kolektiv Rodinné prostředí Dotované stravování Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní a životní pojištění Program Zdravá firma Odměnu za využití fondu pracovní doby
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity