Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Slévárenský dělník/ce - brusič/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29475340725 | aktuálnost: 27.06.2024

Slévárna Pilana Hulín, spol. s r.o.

Upřesňující informace

pracoviště Hulín
- Náplň práce: broušení ruční na stojanových bruskách a s ručním nářadím
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, zručnost, pečlivost, samostatnost, svědomitost, časová flexibilita
- úkolová mzda, doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení
- Benefity: dodatková dovolená
- kontakt telefonicky Po-Pá, 7:00 - 13:00 hod. (pan Gába, tel.: 724 812 951), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: marek.gaba@slevarnahulin.com

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 25 000 - 27 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Nádražní 804, Hulín, 76824

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy