Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sociální pedagog/pedagožka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29525880732 | aktuálnost: 29.07.2024

Základní škola a Gymnázium Vodňany

Upřesňující informace

Nabízíme: flexibilní a odborně zajímavá práce ve škole, odborné zázemí a metodické vedení, možnost dalšího vzdělávání, kreativní práce s dětmi, úvazek plný nebo dle dohody, mimořádné odměny, příjemné prostředí moderně vybavené školy.
Požadujeme: VŠ nebo vyšší odborné vzdělání v oborech zaměřujících se na sociální pedagogiku, praxe na dané pozici výhodou, organizační schopnosti a ochota učit se, důslednost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita.
Náplň práce: práce se sociokulturně znevýhodněnými žáky, komunikace se OSPODEM, Policií, vypracování zpráv pro ŠP, jednání s rodiči, poradenství žákům, rodičům i zaměstnancům školy.
Zaměstnanecké výhody: stravování ve školní jídelně za zvýhodněnou cenu, příspěvky FKSP.
Kontakt: ředitelka školy tel.: 383311310, e-mail: reditelka@zsgvodnany.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 27 250 - 40 120 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Alešova 50, Vodňany, 38901

Region: Jihočeský kraj

Obor: Školství, výuka, vzdělávání, sport

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený