Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sociální pracovníci - pracovníci v sociálních službách

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29683320753 | aktuálnost: 07.08.2024

KOTEC o.p.s.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Pekařská č.p. 1748/6, 350 02 Cheb 2. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce: ambulantní a terénní sociální práce s cílovou skupinou "rodiny s dětmi ohrožené sociálním vyloučením či sociálně vyloučené", rodiny s dětmi žijící v sociálně vyloučených lokalitách, aktivní vyhledávání cílových skupin, spolupráce s navázanými službami a institucemi, vedení klientské dokumentace, metodická a koncepční činnost.

Nabízíme: PP na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení, finanční ohodnocení v základním rozpětí 27.170,- Kč až 34.309,- Kč (liší se u pracovníků v sociálních službách a sociálních pracovníků), 200 hodin dovolené, pravidelná týmová supervize, možnost individuální supervize (možnost individuální supervize), práce v zavedené a rozvíjející se organizaci, možnost dalšího odborného rozvoje a profesního růstu.

Požadujeme: minimální věk 21 let, trestní bezúhonnost, min. SŠ s maturitou, ŘP B, autentické a nehodnotící jednání bez předsudků vzhledem k cílové skupině, schopnost samostatné práce i v práce v týmu, schopnost sebereflexe, dobré komunikační vlastnosti, praxe výhodou, vzdělání v oboru není podmínkou, kurz pracovníka v sociálních službách lze absolvovat po nástupu.

Kontakt: nezbytnou podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na email: ambulance.cheb@kotec.cz, případný telefonický kontakt - Roman Glaser, DiS. na tel.č.739285102.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 27 170 - 34 309 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pekařská 1748/6, Cheb, 35002

Region: Karlovarský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy