Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sociální pracovník/ice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29596420781 | aktuálnost: 28.06.2024

Úřad práce České republiky

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: zajišťování agendy dávek pro osoby se zdravotním postižením (příspěvek na péči, mobilita, zvláštní pomůcky, průkaz), poskytování poradenství v oblasti dávek zdravotně postiženým, provádění sociálního šetření v přirozeném prostředí klienta, jednání s klienty
POŽADAVKY:kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, t. j. ukončené vyšší odborné vzdělání sociálního směru, popř. VŠ v sociální oblasti (v oborech vzdělání
zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a
humanitární práci, sociální práci, sociální politiku, sociálně právní činnost, charitní a
sociální činnost, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku), výborné komunikační schopnosti – schopnost jednat s klientem, odpovědnost, samostatnost, pečlivost, flexibilita, výpis z rejstříku trestů, profesionální vystupování, psychická odolnost, výhodou je znalost práce programů OK centrum, OK nouze, Arsys.X
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (sick days), 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí, stravenkový paušál 65 Kč/odpracovaná směna, odměny k životním a pracovním výročím
Pracovní podmínky: platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po 3 měsících možnost přiznání osobního příplatku, pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a následnou rodičovskou dovolenou), nejdéle do 08.02.2027, se zkušební dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném znění
KONTAKT: V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete, prosím, elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 19.07.2024 na e-mailovou adresu
jitka.hegmonova@uradprace.cz
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění
požadavků. Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na
výběrovém řízení.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Práce s PC výborná znalost (MS Office)PHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidič/kaPHP_EOL

Mzda: 23 390 - 34 370 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Husova 314, Polička, 57201

Region: Pardubický kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné