Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sociální pracovník oddělení sociálně právní ochrany dětí

referenční číslo: 2000292906 | aktuálnost: 26.07.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, statutární město Mladá Boleslav, hledáme vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovník oddělení sociálně právní ochrany dětí.

Náplň práce:

  • Zajišťování agendy výkonu sociálně-právní ochrany dětí
  • Zajišťování agendy náhradní rodinné péče

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání ve studijním programu sociální práce dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů (v případě, že se nejedná o obor vyjmenovaný v zákoně, je nutné doložit potvrzení z MPSV o uznání kvalifikace)
  • Zákonné požadavky: státní občanství České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice trvalý pobyt, věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost ve smyslu ustanovení § 4 odst. 2 zákona
  • Znalosti předpisů v oblasti sociálně-právní ochrany dětí a předpisů souvisejících – výhodou
  • Praxe v oblasti sociálně-právní ochrany dětí či příbuzných oborech – výhodou
  • Absolvování zvláštní oborné způsobilosti podle zákona č. 312/2002 Sb., ve znění pozdějších předpisů – výhodou
  • Praxe ve státní správě nebo samosprávě – výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC – výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič (řízení referentského vozidla)

Nabízíme:

  • Minimální nástupní plat 40 500 Kč hrubého v závislosti na délce praxe + 3 500 Kč
  • Příspěvek na bydlení
  • Příspěvek na stravování
  • 4 dny pracovního volna z důvodu zdravotní indispozice (sick days)
  • Příspěvek na oděv
  • Příspěvek na penzijní připojištění a doplňkové penzijní spoření se státním příspěvkem
  • Až 25 dnů pracovního volna z důvodů samostudia
  • Příspěvek na kulturní a sportovně relaxační činnost
  • Příspěvek na rekreaci, pobytový zájezd a doplňkovou lázeňskou péči
  • Bezhotovostní bezúročné zápůjčky
  • Věrnostní příspěvek
  • Průběžné individuální odborné a jazykové vzdělávání
  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 47 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Mladá Boleslav,

Region: Středočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: sociální pracovník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské