Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sociální pracovník, pracovnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29588880777 | aktuálnost: 28.06.2024

EUROTOPIA.CZ, o.p.s.

Upřesňující informace

*KO: Pokud vás nabídka zaujala, zašlete prosím životopis spolu s motivačním dopisem
na email: jana.fischerova@eurotopiacz.cz nejpozději do 31.7.2024
Vybraní zájemci budou pozváni k výběrovému řízení.
Nástup do zaměstnání od 1. 9. 2024 nebo dle dohody.
V případě dotazů k nabízenému pracovnímu místu kontaktujte:
Mgr. Janu Fischerovou, DiS., tel. 730 892 759.

Hledáme sociálního pracovníka na pozice:
* sociální pracovník v NZDM Modrá Kočka 0,5 úvazku
* sociální pracovník v SAS 0,5 úvazku v Opavě.

Požadujeme:
- Vzdělání v oblasti sociální práce
- Praxe v oboruvítána
- Týmovou spolupráci, pozitivní a aktivní přístup k práci
- Silné komunikační a organizační schopnosti
- Kreativitu a flexibilitu

Nabízíme:
- Přátelské pracovní prostřední, týmovou podporu
- Vzdělávání v sociální oblasti, osobní a profesní růst
- 25 dní dovolené
- Mzdu odpovídající vzdělání a praxi
- Úvazek 1,0

Náplň práce:
- Přímá práce s dětmi, mládeží v klubu a rodinami v terénu
- Základní sociální poradenství rodinám v krizi
- Vedení spisové dokumentace
- Vedení projektu
- Koordinace a účast na souvisejících aktivitách
- Komunikace s dalšími subjekty (OSPOD, školy)

Pracovní smlouva na jeden rok s možností prodloužení.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zacpalova 379/27, Opava, 74601

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné