Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Sociální pracovník/pracovnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29620860707 | aktuálnost: 06.07.2024

Domov Alzheimer Přerov z.ú.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
zajišťění poradenské činnosti, individuální i skupinová práce s klienty, spolupráci s dalšími zaměstnanci Domova. Práce se s klienty (seniory a osobami s demencí).

Požadujeme:
výhodou - praxe v oblasti sociální práce; trestní rejstřík bez záznamu; výhodou - řidičský průkaz skupiny B.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: leona.seberova@domovalzheimer.cz;
- telefonicky (07:00 - 17:00hod.) na čísle 735 170 222 - Mgr. Leona Seberová

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 32 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Trávník 1117/30, Přerov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Bakalářské

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený