Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

SOP Administrátor s angličtinou

referenční číslo: 55337 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro zavedený výrobní podnik v Praze Dolních Měcholupech hledám ADMINISTRÁTORA STANDARTNÍCH OPERAČNÍCH POSTUPŮ s aktivní angličtinou.
Administrace systémů spojených se SOP (standardní operační postupy) Zpracovávání dokumentace a její zadání do systému Spolupráce s pracovníky adjustace na vytváření předpisové dokumentace - standardních operačních postupů provozu, dokumentace k zařízením Převádění podkladů do správné SOP formy, zpracovávání validačních zpráv ve spolupráci s technology Spolupráce na vytváření reportů a zpracování podkladů pro řešení reklamací a odchylek. Budete pracovat s těmito systémy: D2, TrackWise, Power BI (rádi vás zaučíme) .Standardní uživatelská znalost Outlook, MS Office –Word, PowerPoint, Excel, OneNote

Požadujeme

Ukončené SŠ vzdělání - nejlépe v oboru farmacie, potravinářství či technického směru Organizační a komunikační schopnosti Důslednost, zodpovědnost a flexibilita Znalost předpisové dokumentace v ISO Technické a systémové myšlení Výborná čeština slovem i písmem, komunikativní znalost AJ - denní využívání

Nabízíme

Nástup možný ihned Týden volna navíc (25 dní dovolené) Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy Balíček zaměstnaneckých výhod – Flex program v hodnotě 11.000Kč (např. Multisport karta, Cafeteria atd.) Jídelna pro celodenní stravování Příspěvek na penzijní a životní připojištění Sick days Relokační příspěvek pokud jsi z daleka (mimo Prahu a středočeský kraj)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa