Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Soustružník 1 směna

referenční číslo: 57648 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máš už zkušenosti s kusovou výrobou a obsluhou CNC soustruhu? CHcete pracovat na 1 směnu? Orientuješ se v technické dokumentaci? Do našeho super kolektivu hledáme parťáka!
soustružník kovů seřizuje a obsluhuje konvenční a číslicově řízené soustružnické stroje provádí práce nutné při strojním obrábění materiálu soustružením, vrtáním, vyvrtáváním, vyhrubováním, vystružováním apod. práce v týmu kolegů na 1 směnu

Požadujeme

orientace v technické dokumentaci schopnost práce v týmu manuální zručnost

Nabízíme

příspěvek na stravování práce na 1 směnu přátelský kolektiv školení a vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Tereza Břetenářová
+420 724 389 072