Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Soustružník CNC

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29650880752 | aktuálnost: 29.07.2024

Aerotech Czech s.r.o.

Upřesňující informace

KOHO HLEDÁME?
Hledáme nadšeného CNC soustružníka pro letecký průmysl! Máte vášeň pro precizní obrábění? Tato pozice je pro Vás!

CO BUDETE DĚLAT?
"Budete se podílet na přesném obrábění dílů pro špičkové letecké motory.
"Po zaškolení budete pracovat samostatně na CNC.
"Vaší odpovědností bude měření a kontrola dílů.
"Budete provádět korekce nástrojů.
"Připravíte stroje k jednotlivým operacím a budete provádět jejich přestavby.
"Pravidelně budete kontrolovat a udržovat stroje a pracoviště dle plánů

URČITĚ NÁS U VÁS POTĚŠÍ:
"Vyučení v některém z oborů pracujících s kovem
"Dobré odborné znalosti ve spojení se stroji
"Zkušenosti s prací s nástroji a měřidly

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: nástupní mzda dle zkušeností, kompletní zaškolení, závodní stravování, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené

KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 31 000 - 48 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dr. Sedláka 763, Klatovy, 33901

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy