Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Soustružník/soustružnice kovů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29541680771 | aktuálnost: 06.07.2024

PSP Pohony a.s.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED nebo dohodou.

Náplň práce:
Soustružení dílců na klasických soustruzích SU 50, R5, SU 80

Požadavky:
vzdělání v oboru obráběč kovů, znlost oustruhů CNC; způsobilost k práci s kusy i nad 15 kg

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Ing. Malé, DiS.:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalistika@pohony.cz;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 13,00hod.) na čísle 581 808 734;
- osobně po předchozí telefonické domluvě na adrese místa výkonu práce

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 28 000 - 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Kojetínská 3148/73d, Přerov, 75002

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy