Typ nabídky

Minimální mzda

Spěchá Operátor výroby - bez noční m/ž

referenční číslo: 56952 | aktuálnost: 15.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nabídka jednoduché montáže vhodné pro muže i ženy, pro ty, kteří ocení provoz bez noční směny, výrobní praxe je pouze výhodou! Těším se na životopis!
práce v provozu montáže na montážní lince práce dle jednoduché výrobní dokumentace

Požadujeme

samostatnost, zodpovědnost práce ve výrobě jen výhodou manuální zručnost bez zdravotního omezení ochota chodit na ranní a odopolední směnu

Nabízíme

motivující fin. ohodnocení příplatek za odpolední směnu odměny na dovolenou a Vánoce závodní stravování + příspěvek na stravování 25 dnů dovolené příspěvek na dopravu a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba