Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista bezpečnosti práce

referenční číslo: 55650 | aktuálnost: 29.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

* Budete řídit a zabezpečovat činnosti v oblasti BOZP * Zpracovávat a vést stanovené dokumentace týkající se BOZP * Vytvářet statistiky, reporting a distribuci ochranných pomůcek * Zajišťovat další administrativní úkoly dle požadavku

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání technického směru
  • Budeme se cenit Vaší praxe, která ale není podmínkou
  • Odborná způsobilost pro prevenci rizik v oblasti BOZP podle § 10 Zákona č 309/2006 Sb.
  • Komunikativní znalost angličtiny Vám práci určitě zjednoduší
  • Uživatelská znalost MS Office (Excel, Power Point, Outlook, Word)
  • Jelikož je náš areál velký a jsme i aktivní v několika lokalitách, je proto zapotřebí mít ŘP sk. B a být aktivním řidičem
  • Budou se vám hodit organizační, komunikativní dovednosti a flexibilita

PRACOVNÍ DOBA: 37,5h týdně, pružná pracovní doba, možnosti HO

Nabízíme

Nástupní mzda + měsíční osobní ohodnocení + 13. mzda Příležitost účastnit se zajímavých projektů Možnost osobního i profesního růstu Pružná pracovní doba Široký balíček zaměstnaneckých benefitů ( Bonusy ke mzdě, 13. a 14. plat, stravenky, kafeterie, multisport karta, slevy u partnerů, atd. )
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Plný úvazek

Michaela Pavlíčková
+420 703 865 349