Typ nabídky

Specialista BOZP a PO (mzda až 50 tisíc) | možnost ubytování

referenční číslo: 57709 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Každá firma potřebuje toho jednoho zodpovědného člověka, který se stará o bezpečnost lidí v provozu. My nejsme výjimkou, a tak se poohlížíme po někom, kdo je pečlivý, znalý předpisů a budeme se na něj moci spolehnout. Jste to vy? Pošlete nám životopis. Pokud bydlíte na druhé straně republiky, ale chtěli byste ve všední dny pracovat u nás, můžeme se pobavit o možnosti ubytování.
Kontrolujete dodržování předpisů BOZP a PO Komunikujete s inspekcí a úřady Školíte zaměstnance v BOZP a PO

Požadujeme

Znalosti v oblasti BOZP a PO Praxi na obdobné pozici (je bonus) ŘP. Sk. B Vysokou míru zodpovědnosti

Nabízíme

Mzdu až 50 tisíc Prémie ke mzdě Flexibilitu pracovní doby Závodní jídelnu Příspěvky na stravu Podporu růstu a vzdělávání Práci ve stabilní silné firmě Pokud jste z velké dálky, můžeme vám zajistit přes týden ubytování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Česká republika

Obor: Bezpečnost, ostraha, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl