Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista BOZP | Brno

referenční číslo: 55150 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do společnosti, která je lídrem v oblasti nanotechnologií a mikrotechnologií, hledám kandidáta, který bude zodpovědný za agendu BOZP, PO a životní prostředí pro výrobní závod. V případě, že máte zkušenosti na této pozici a domluvíte se anglickým jazykem, neváhejte zaslat svůj životopis.
Na této pozici budete zodpovědný za agendu BOZP, PO a ŽP ve výrobním závodě. Budete provádět kontroly, identifikovat rizika v oblasti BOZP/PO, implementovat nápravná opatření a účastnit se auditů. Pravidelně budete aktualizovat dokumentaci dle platné legislativy. Čeká vás spolupráce jak s výrobou, tak s oddělením HR - budete se podílet na realizaci školení pro zaměstnance v oblasti BOZP/PO. Externě budete komunikovat také s úřady či dodavateli.

Požadujeme

Očekáváme komunikativního kandidáta, který má zkušenosti na pozici technik/koordinátor či specialista BOZP/PO.
Čeká vás komunikace v anglickém jazyce - nehledáme rodilého mluvčího, ale očekáváme komunikativní úroveň anglického jazyka.
Výhodou je certifikát OZO BOZP a OZO PO.

Nabízíme

Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení a možnost osobního i profesního růstu. Čeká vás 5 týdnů dovolené a 2 Sick Days. V pracovní době se můžete účastnit kurzů angličtiny či využít jiná školení v rámci interního vzdělávání. Zaměstnavatel dále nabízí dotovanou Multisport kartu, příspěvek na penzijní připojištění a stravování či výhodný mobilní tarif. Dále se můžete těšit na flexibilní pracovní dobu a moderní pracovní prostředí. Zaměstnavatel také nabízí parkovací místo anebo můžete využít výborné dostupnosti a dopravit se do práce například na kole.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha