Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista bozp/po Praha-východ (50-60.000 Kč)

referenční číslo: 57808 | aktuálnost: 26.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se zabezpečením BOZP/PO a oblasti životního prostředí ve výrobní společnosti? Chcete pracovat v čistém moderním prostředí a zajišťovat ESH management jak v administrativních budovách, tak ve výrobních halách? Domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Rostoucí nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu:

SPECIALISTA BOZP/PO Praha-východ

Náplň práce

  • zodpovědnost za BOZP/PO a oblast EMS v prostorech moderní výrobní haly a kancelářských budovách
  • identifikace a předcházení rizik na pracovištích
  • nastavení a dohled nad dodržováním právních předpisů a norem na všech pracovištích
  • školení pracovníků v oblasti BOZP/PO
  • řešení a evidence pracovních úrazů
  • návrhy na snížení případné úrazovosti na pracovišti
  • vedení příslušné dokumentace BOZP/PO
  • podílení se na nových projektech v oblasti BOZP/PO
  • podílení se na projektech z oblasti ochrany životního prostředí dle normy ISO 14001

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • příslušné vzdělání nebo praxi v daném oboru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (spolupráce se zahraničními kolegy)
  • znalost norem ISO 14001 a ISO 45001 výhodou

Nabízíme

  • peněžité odměny
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • občasný home office
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na stravování
  • kafeterii
  • možnost školení a dalšího vzdělávání
  • termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha-východ

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Bezpečnost, ostraha, Strojírenství, Automobilový průmysl