Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista certifikací - vhodné i pro absolventy s praxí

referenční číslo: 55227 | aktuálnost: 26.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám kandidáta na pozici specialista certifikací. Hlavním úkolem bude schvalování nově vyvíjených výrobků a zajištění jejich certifikace. Pokud byste se rádi podíleli na inovativním vývoji, neváhejte nám zaslat váš životopis!
Schvalování potřebných certifikací: IEC, ISO, CE, ECHA, REACH Řízení schvalovacího procesu a koordinace testování Spolupráce s projektovými inženýry, odborníky na schvalování, testovacími týmy Občasné cestování do laboratoří v rámci ČR i zahraničí (Evropa, Asie, USA)

Požadujeme

Vysokoškolské vzdělání technického směru (elektrotechnický směr výhodou) Plynulá znalost AJ slovem i písmem Zkušenosti s mezinárodními standardy VÝHODOU (IEC,ISO,CE,ECHA,REACH) Vhodné i pro absolventy s praxí na podobné pozici

Nabízíme

Týden dovolené navíc Možnost home office Pružná pracovní doba Výuka jazyků na pracovišti Příspěvek na stravování Kafetérie ve výši 4.000 Kč za rok Různé firemní akce: rodinný den, letní party, badminton, fotbalový turnaj aj. Příspěvek na penzijní připojištění od 500 Kč / měsíčně Zvýhodněny mobilní tarif
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl