Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista controllingu - bez znalosti AJ

referenční číslo: 56981 | aktuálnost: 19.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro jednoho z nejvýznamnějších českých průmyslových podniků, který zajišťuje především přepravu, skladování a prodej ropných produktů, hledám zkušeného kolegu na pozici controller.
Specialista controllingu se bude podílet na rozšíření, respektive prohloubení controllingu vybraných oblastí. Náplní jeho práce bude zejména: controlling investičních projektů v rámci celého životního cyklu projektu analýzy prodeje a prodejních cen obchodního zboží s využitím standardních nástrojů SAP analýzy režijních nákladů a jejich reporting nákladové benchmarky mezi jednotlivými sklady pohonných hmot vyhodnocování KPI

Požadujeme

vzdělání ekonomického směru praxi alespoň 5 let v controllingu praxi v práci se SAP modul Controlling znalost práce na PC, MS Office, MS Excel na pokročilé úrovni analytické myšlení, schopnost operativního řešení problémů komunikační, organizační a prezentační dovednosti ŘP

Nabízíme

25 dnů dovolené, 3 dny osobního volna stravenky 165 Kč/den Cafeteria až 13 000 Kč/rok (volnočasové aktivity, dovolená, zdravotní péče a další) příspěvek na penzijní připojištění 2 000 Kč/měsíc příspěvek 1 500 Kč/rok na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli zvýhodněné ceny paliva zdarma konzultační služby (právní, finanční, psychologické, zdravý životní styl) pravidelné školení a další odborné vzdělávání flexibilní pracovní dobu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví