Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista dodavatelské kvality (od 38 000 Kč)

referenční číslo: 58839 | aktuálnost: 22.07.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte cit pro detail a rádi se staráte o to, aby vše běželo hladce a bezchybně? Přidejte se k našemu týmu jako Specialista dodavatelské kvality a hrajte klíčovou roli v zajišťování nejvyšší kvality našich produktů.

Náplň práce

  • Budete mít na starosti kontrolu dílů a provádění základních měření podle technické dokumentace
  • Budete sledovat a hodnotit kvalitu dílů od našich dodavatelů
  • V případě reklamací budete komunikovat s dodavateli, zpracovávat reklamace a hledat efektivní řešení
  • Budete udržovat pravidelný kontakt s našimi dodavateli
  • Budete spravovat a aktualizovat náš interní systém
  • Každodenní komunikace v Anglickém jazyce

Požadujeme

  • SŠ technického směru
  • Anglický jazyk - komunikativní
  • Znalost práce s MS OFFICE
  • Orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

  • Mzda dle Vaší praxe od 38 000 Kč!
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Roční prémie
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Benefitní program
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost občasné práce z domova
  • Pracovní smlouva na dobu NEURČITOU
  • Místo výkonu práce: okres Třebíč

Mzda: 38 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Automobilový průmysl