Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista e-shopů s mezinárodním přesahem

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29378180772 | aktuálnost: 27.06.2024

Puzzlepoint.cz s.r.o.

Upřesňující informace

Puzzlepoint hledá ambiciózního kandidáta/kandidátku, které/kterému svěříme řízení projektu Puzzlepoint, do kterého patří e-shopy Puzzlepoint a Fantasypoint, prodávající sběratelské předměty, puzzle a hry.
E-shopy máme po celé Evropě a jelikož všechny využívají inovativního řešení Retailys, je správa více prodejních kanálů hračka!

Co bude tvoje náplň práce:
- Správa e-shopů - Přes systém Retailys nahraješ pohodlně i desítky tisíc produktů najednou, žádné zdlouhavé přidávání one by one! Na tobě bude i výběr nových produktů podle aktuálních trendů. Pokud máš rád fantasy a deskovky, jsi náš člověk!
- Komunikace sdodavateli - Komunikace jak s našimi stávajícími, tak i oslovení nových. Dodavatele máme pouze ze zahraničí, proto je angličtina u nás must-have.
- Spolupráce s fulfillmentovým centrem - Balíčky si sami nebalíme, ale je důležité nastavit správné workflow s našimi partnery.
- Prodej na marketplaces - Prodáváme i na platformách jako je Amazon, Kaufland Global Marketplace nebo Allegro.
- Komunikace se zákazníky - Telefonicky nebo emailem, česky i anglicky.

Jak si tě představujeme:
- máš zkušenosti na manažerské pozici nebo se správou e-shopu min. 2 roky
- angličtinu ovládáš slovem i písmem
- dokážeš si nastavit spolupráci s dalšími specialisty (např. marketing) nebo vést malý tým
- ovládáš nebo jsi schopný se naučit pokročilejší funkce Excelu

Zaměstnanecké výhody:
- důkladné zaškolení
- home office v kombinaci s prací v kanceláři v Plzni ve Vědecko-technickém parku
- v kanceláři free nápoje a kantýna on-site
- firemní notebook a telefon
- soukromé lekce business English s rodilým mluvčím
- práce v mladém a různorodém kolektivu
- odměny za vynaložené úsilí - čím větší úspěch e-shopů bude i tvůj úspěch!
- možnost účasti na mezinárodních veletrzích a konferencích

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Teslova 1202/3, Plzeň, 30100

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy