Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista energetiky

referenční číslo: 56220 | aktuálnost: 09.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Stabilní společnost s významným postavením na trhu v oblasti projekce, výstavby a servisu energetických distribučních sítí nabízí skvělou příležitost pro kandidáty se zkušeností v energetice.
Odborné poradenství v oboru energetiky Návrh koncepce řešení – komunitní energetika, výpočty a návrhy zdrojů a akumulací, SVR – služby výkonové rovnováhy, analýza energetické bilance Zpracování energetických studií (výhodou znalost PV SOL, případně ekvivalentní nástroj) a nabídek energetického managementu Koordinace celého procesu od výchozího požadavku po zprovoznění a spuštění aplikace u zákazníka Návrh smluv dodavatele/zákazníka Zpracování interních postupů v oblasti energetiky Provoz interních energetických zdrojů DA, FVE, VE (evidence, vedení dokumentace, objednávání servisu, oprav a revizí)

Požadujeme

Vzdělání technického zaměření (obor energetika výhodou) Praxe v oblasti energetiky a dobrá orientace v související problematice Organizační schopnosti a komunikační dovednosti Výhodou NV č. 194/2022 Sb. §8 - Revizní technik (dříve Vyhláška č. 50/1978 Sb.)

Nabízíme

Zajímavou práci v perspektivním oboru Důkladné zaškolení a podporu kolegů, další vzdělávání Zajímavé finanční ohodnocení, navíc příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní připojištění, volné vstupy na sport a kulturu 25 dní dovolené Firemní akce i pro rodinné příslušníky Příjemné zázemí společnosti v Benešově HPP na dobu určitou s následným prodloužením na neurčito Nástup ihned nebo dle Vašich možností
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika