Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista energetiky | energetik

referenční číslo: 55562 | aktuálnost: 27.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rozumíte energetice? Chcete se v ní dále rozvíjet? Máte odborné know-how nebo alespoň částečnou praxi a vystudovaný obor? Pokud ano, dejte mi o sobě vědět. Společnost v Opavě hledá nově posilu do týmu energetického managementu. Těšit se můžete na příjemné pracovní prostředí a zajímavé ohodnocení.
odborné poradenství v oboru energetiky návrh koncepce řešení, komunitní energetika, výpočty a návrhy zdrojů a akumulací, SVR - služby výkonové rovnováhy, nákupy na DT+VDT, 1/4Max … prezentace systému energetického managementu, řízení zdrojů a komunitní energetiky zpracování nabídek systému energetického managementu aktivní komunikace se zákazníkem tvorba smluv se zákazníky koordinace celého procesu od výchozího požadavku po zprovoznění a spuštění aplikace u zákazníka

Požadujeme

SŠ technický obor (např. elektrotechnika, strojírenství) + podmínkou je praxe v energetice VŠ (směr energetika, elektrotechnika, strojírenství) výhodou dobrá orientace v energetice proaktivní přístup organizační schopnosti komunikační dovednosti místo pracoviště Opava

Nabízíme

zázemí přátelské české společnosti 5 týdnů dovolené flexibilní pracovní doba stravenky zajimavé finanční ohodnocení, které poroste zvýhodněné tarify možnost rozvoje a seberealizace
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika