Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista/ka kvality s AJ (AŽ 50.000 KČ)

referenční číslo: 60071 | aktuálnost: 19.09.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v oboru kvality a domluvíte se anglicky? Dokážete fungovat samostatně a důslednost je Vaší silnou stránkou? Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní společnost hledá posilu do týmu na pozici:
SPECIALISTA/KA KVALITY S AJ (AŽ 50.000 KČ)

Náplň práce

  • Podílení se na udržování a zlepšování kvality
  • Tvorba, aktualizace a správa dokumentace týkající se kvality
  • Spolupráce při řešení reklamací od dodavatelů
  • Řešení stížností a reklamací od zákazníků
  • Analýza a reportování výkonnosti v oblasti kvality
  • Provádění interních auditů
  • Asistence při externích auditech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti v oblasti kvality
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Praxe s interními audity vítána
  • Týmové řešení interních neshod

Nabízíme

  • Týdenní pracovní úvazek 37,5 h.
  • Platové ohodnocení na základě pracovních zkušeností
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na zdravotní péči
  • Jazykové kurzy a další vzdělávání
  • firemní slevy pro naše zaměstnance
  • Místo výkonu: Uherské Hradiště

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti