Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista/ka logistiky

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29653180719 | aktuálnost: 29.07.2024

SpoluWorks Perfecta s.r.o.

Upřesňující informace

Co Vás čeká?
- zajímavé finanční ohodnocení
- práce ve strojírenském odvětví, která má budoucnost a jistotu
- možnost se realizovat a kariérně růst
- kolektiv lidí s rodinnou atmosférou
Požadavky:
- uživatelská znalost MS Excel, Word
- ŘP sk. B
- schopnost plánování a organizování práce, schopnost řešení problémů
- zodpovědnost, spolehlivost, týmová práce
Náplň práce:
- řízení, organizace a vedení přidělených pracovníků
- koordinace dopravních a přepravních procesů
- komunikace s dopravci, kooperanty
- zajištění příjmu materiálu, kontrola dodacích listů
- zprocesování výdeje materiálu do výroby
- sledování stavu skladu obalového materiálu
- zajištění vývozu odpadového materiálu
- evidence a vedení záznamů o pohybu zásob v IS společnosti (DL, příjemky, výdejky)
- zajištění expedice výrobků zákazníkům
- zajištění péče o techniku skladu, včasných kontrol a servisu
- zajištění logistiky balení výrobků
- správa vozového parku
Nabízíme odpovídající mzdové ohodnocení, stravenkový paušál, bonusy a prémie.
Kontakt na tel. nebo e-mail.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - základní dovednosti PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Za Humny 3306/18, Kyjov,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy