Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista/ka marketingu – šance i pro (ne)markeťáky

referenční číslo: 57242 | aktuálnost: 16.09.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro předního českého výrobce hledáme Specialistu marketingu. Zajímáte se o interiérový design a láká Vás marketing, i když o něm mnoho nevíte? Jste kreativní v myšlení, umíte jednat s lidmi a nebojíte se nových věcí? Dejte nám o sobě vědět! Uděláme z Vás nejlepšího markeťáka!
Stanete se součástí marketingového oddělení, kde budete mít na starosti koordinaci tvorby nových katalogů a jejich aktualizace, a to jak v tištěné, tak online podobě. Budete komunikovat s největšími odběrateli, organizovat jejich školení a budete se podílet na organizaci firemních akcí. A to není zdaleka vše.

Požadujeme

Koho hledáme? samostatného, proaktivního kolegu/gyni, který se nebojí komunikovat a získávat potřebné informace napříč celou společností asertivního a organizačně schopného člověka, který je současně zaměřený na detail a schopný dotahovat věci konce osobnost se selským rozumem, malinko technickým myšlením, a především se zaměřením na výsledek Co potřebujeme od Vás? SŠ/VŠ vzdělání, technické zaměření výhodou praxi s prokazatelnými výsledky (hledáme někoho, kdo již něco vyprodukoval) velmi dobré počítačové dovednosti (MS Office – Outlook, Word, Excel, PowerPoint) znalost AJ (písemná komunikace) ŘP sk B – aktivní řidič

Nabízíme

práci, kde naplno využijete svůj potenciál intenzivní zaškolení do jednotlivých marketingových aktivit tým fajn kolegů nápomocnou šéfovou profesní i kariérní růst další vzdělávání příspěvek na stravování pravidelné firemní akce (sportovní, kulturní i rodinné) výrazné slevy na naše výrobky referral bonus
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations, Řemesla, výroba, Služby, osobní služby, au-pair