Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista/ka zákaznické podpory

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29612080752 | aktuálnost: 06.07.2024

Lazenskakava.cz s.r.o.

Upřesňující informace

řidejte se do týmu Lázeňské kávy www.lazenskakava.cz

Náplň práce:
" kompletování objednávek a příprava produktů z eshopu pro expedici
" telefonická podpora pro eshop
" tvorba obsahu pro eshop
" hlídání skladových zásob a průběžné doobjednávání zboží
" kontrola kvality a množství naskladňovaného zboží
" budete se podílet na každodenním chodu firmy, budete v kontaktu s nejúžším vedením a budete mít prostor pro inovace, nové postupy, zlepšení

Co očekáváme:
" schopnost rychle se učit, být iniciativní, nést odpovědnost za kvalitu odvedené práce
" zkušenost obsahující práci v e-shopu nebo přípravu zboží pro expedici
" zkušenost v zákaznické podpoře
" svědomitost při práci, systematičnost při organizaci úkolů, zdravý selský rozum, komunikativnost
" samostatnost při vykonávání zadaných úkolů

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám svůj životopis na zdenek@lazenskakava.cz .

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 21 800 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Masarykova 149, Luhačovice, 76326

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita