Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Specialista klientské databáze v Praze s Home Office

referenční číslo: 55813 | aktuálnost: 03.07.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Staň se novým kolegou ve firmě, která pomáhá svým klientům získat co nejkvalitnější služby za férové ceny
Práce s interní databází Telefonní komunikace s klienty Péče o klienty a doporučení dalších produktů Lehká administrativa

Požadujeme

Dobré komunikační schopnosti Empatie k zákazníkům Motivace se učit novým věcem

Nabízíme

Příjemné a neformální prostředí Práce na hlavní pracovní poměr Pravidelná výplata Možnost kariérního růstu 25 dní dovolené a k tomu 2 sick days Multisport karta Stravenkový paušál Firemní akce, teambuildingy Káva a čaj při práci zdarma Zvýhodněné produkty AirBank Po zaučení možnost práce z domu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Ostatní